تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 59 متر دوخواب موسایی

آپارتمان 59 متر دوخواب موسایی

2 روز پیش در شمس‌آباد

متراژ
59
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏211,864,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 59 متر موسایی شمس آباد
سال ساخت 1382
59 متر
2 خواب
طبقه اول 4 تا 4 واحدی
پارکینگ و انباری
آسانسور ندارد
شمالی
سند تک برگ
بازسازی شده
سرویس ایرانی و فرنگی
کف پارکت لمینت
قیمت 12500
فوری فوری