تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان (59 متری)

آپارتمان (59 متری)

2 ساعت پیش در پیشوا

متراژ
59
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,593,000 تومان
✅تراس
✅مبلغ 250 رهن کم میشود
✅جهت بازدید تماس بگیرید
.
.
.
✅املاک پردیس نوین✅
✅دارای جواز تخصصی و رسمی اتحادیه✅
✅(خرید،فروش،رهن،اجاره)✅
✅آپارتمان و زمین شما با بالاترین قیمت خریداریم
✅آپارتمان های 40 متری تا 100 متری
✅ویلایی از 100 متر تا 200
✅زمین از 120 تا 276متر
✅جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
.
.
.
✅پیشوا،شهرک نقش جهان،فاز2،خ میثم،املاک پردیس نوین