تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 61 متر سه سال ساخت طبقه سوم

آپارتمان 61 متر سه سال ساخت طبقه سوم

17 ساعت پیش در رباط کریم

متراژ
61
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,294,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
با سلام
یک واحد آپارتمان تک خواب
61 متر
پمپ آب و منبع آب مستقل دارد داخل واحد
مستاجر 286 میلیون یکساله دارد.
قابلیت دریافت وام
سند تک برگ