تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان / 62 متر / زمین شهری / مامونیه

آپارتمان / 62 متر / زمین شهری / مامونیه

1 سال پیش در ساوه

متراژ
62
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✅️ ☆ املاک رویال ☆ ✅️
_____________________________
آدرس دفتر : مامونیه، بلوار امام خمینی، جنب اداره ثبت اسناد
_____________________________
✅️ ▪︎ مشخصات ملک :

✅️62 متر
✅️طبقه 2
✅️کلا 9واحد
✅️تک خواب
✅️10 سال ساخت
✅️پارکینگ
✅️بالکن
✅️واحد رو به نما

✅️ مبلغ 210 میلیون در رهن مستاجر می باشد✅️
___________________________
___________________________
✅️ ! فایل های بیشتر از قبیل آپارتمان، زمین، ویلایی در متراژهای متفاوت و قیمت های مختلف موجود می باشد. !✅️
___________________________
و در آخر....
✅️ ◇ اعتماد شما، اعتبار و سرمایه ماست ◇✅️