تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 62متری 2خواب با پارکینگ

آپارتمان 62متری 2خواب با پارکینگ

14 ساعت پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
62
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,161,000 تومان
طبقه
4
درود

گروه مشاورین املاک لرتباران(لر،کرد،لک) با بیش از دو دهه سابقه در زمینه خرید، فروش، رهن اجاره، ساخت و ساز خالصانه آماده خدمت به تمام لرتباران سراسر ایران می باشد
تا جایی که توانسته ایم فایل های به قیمت رسیده، شرایط پرداخت های متناسب با شرایط خریدار، تخفیف ویژه کمیسیون برای لرتباران مهیا کرده ایم

✅ طبقه چهارم
✅دارای دو خواب
✅دارای انباری
✅دارای پارکینگ
✅فول بازسازی

☆☆گروه مشاورین املاک لرتباران☆☆
تخفیف ویژه، مشاوره رایگان جهت خرید و فروش و رهن اجاره به تمام لرتباران(لر، کرد، لک)