تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63 متری/ 40 متر حیاط اختصاصی

آپارتمان 63 متری/ 40 متر حیاط اختصاصی

15 ساعت پیش در وردآورد

متراژ
63
ساخت
1400
قیمت کل
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,253,000 تومان
طبقه
1
❗️فروش فوری❗️

⭕️مالک فروشنده واقعی⭕️

〽️فرصت طلایی خرید〽️

✅وام زوجین/ انفرادی✅ (جفت وام ها بر عهده کارگزار دفتر می باشد)

بدون دوندگی از طرف شما

[هم سقف،هم سرمایه ]

-63 متر
-دو خواب بزرگ و تخت خور
-خوش نقشه بدون پرتی
-آشپزخانه دلباز با کابینت فراوان
-نور مستقیم
-بهترین لوکیشن
-انباری 4 متری
-مشاعات تمیز

✅مبلغ وام و رهن از مبلغ کل کم شده است (مبلغ درج شده در اگهی نقدینگی شما میباشد)

✅آماده به تخلیه

⭕واقع در اندیشه بورس سرمایه گذاری ملک⭕

⚪️سند تک برگ قابل انتقال

✔️دسترسی عالی به مراکز درمانی
✔️دسترسی عالی به مراکز اداری و تمام شعبات بانکی
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید،خدماتی و رفاهی

️☎️مشاوره رایگان
⚕️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق در اندیشه
⚕️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72ساعت

کارشناس فروش: مهندس وکیلی