تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63 متری قائمیه مجتمع کوثر

آپارتمان 63 متری قائمیه مجتمع کوثر

2 روز پیش در شهرک قائمیه

متراژ
63
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,920,000 تومان
طبقه
3
به نام خالق هستی ❤️

مشاورین املاک کسری⭕

خرید به ریال پیشرفت به دلار ⛔

=================================================

مشخصات واحد ✅

✔️ پارکینگ ✔️ 63 متری ✔️ کمد دیواری

✔️ طبقه 3 ✔️ تراس دار ✔️ سند تک برگ

✔️ نور گیر ✔️ بهترین بلوک ✔️ کابینت ام دی اف

♦️مشاعات بسیار تمیز رهن تا چهارصد میلیون♦️

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

☯️ مشاورین املاک کسری ☯️

⛔ کامل ترین فایلینگ در منطقه⛔

✳️بیش از بیست سال سابقه در کار امور ملکی✳️

⏰⏱️بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل ⏱️⏰

☎️ تلفن شمارا پاسخگو هستیم ☎️

---------------------------------------------------------------------------------------

ـ