تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63 متری/نوساز/براصلی

آپارتمان 63 متری/نوساز/براصلی

2 هفته پیش در سلسبیل

متراژ
63
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,984,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

بهترین فایل هارا از ما بخواهید

62 متر✅
تک خواب✅
5 طبقه تک واحدی✅
طبقه 1✅

20 ساله✅

نورگیر عالی✅
سالن مربع سالن پرده خور✅
دسترسی های عالی به مراکز خرید✅

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما
راد