تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63متری*تکواحدی* روبه آفتاب (آپادانا)

آپارتمان 63متری*تکواحدی* روبه آفتاب (آپادانا)

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
6٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬841٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
REAL ESTATE KARBA

⚜️بدون مشابه در منطقه ⚜️

◾63 متر
◽1خواب

⚜️ تکواحدی ⚜️

◾ آسانسور 6 نفره ایتالیایی
◽انباری 7متری سندی
◾تراس کاربردی

⚜️ بازسازی شده ⚜️

◽بدون حتی یک سانت پرتی
◾واحد روبه آفتاب

◽واقع در بهترین فرعی سهروردی شمالی
◾کوچه بسیار دنج و آرام

◽مالک 100% فروشنده

*عکس ها متعلق به خود واحد می باشد*

______________________________________________________

⚜️ معرفی بهترین فایل های منطقه متناسب با بودجه شما ⚜️