تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64 متر سند / قلی پور / پارکینگ اختصاصی

آپارتمان 64 متر سند / قلی پور / پارکینگ اختصاصی

5 روز پیش در جهاد

متراژ
64
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,125,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
3 طبقه 6 واحد
طبقه 3
قلی پور ، گلزاران نزدیک بر اصلی

64 متر / 1 خواب بزرگ
خوش نقشه و مناسب هر نوع چیدمان
نور گیر عالی

پارکینگ اختصاصی درب ریموت مجزا
انباری
ساخت 91

قابلیت رهن 500 میلیونی
قابلیت دریافت وام اوراق 1 میلیاردی
مناسب سکونت و سرمایه گذاری

مشاور شما آقای حسینی
دپارتمان املاک توافق
شعبه معلم
آدرس: خیابان معلم از میدان مادر به سمت سرگل جنب ساختمان آموزشگاه زبان سفیر نبش کوچه های نهم و دوازدهم