تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64 متر نوساز فول همایونشهر

آپارتمان 64 متر نوساز فول همایونشهر

9 ساعت پیش در طرشت

متراژ
64
ساخت
1405
اتاق
1
قیمت کل
‏17,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏279,687,000 تومان
طبقه
4
املاک
آپارتمان 64 متر نوساز
مشاور : محمد