تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64متر/طبقه2/غرق نور،خوش نقشه

آپارتمان 64متر/طبقه2/غرق نور،خوش نقشه

15 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
64
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,562,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️به نام معمار حستی⚜️⚜️

دپارتمان MSP با قویترین و بروز ترین فایلینگ در منطقه غرب استان تهران در خدمت شما مراجعین گرامی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
⚡️واحد64متری
⚡️2خواب
⚡️طبقه2
⚡️بالکن
⚡️کلا 6واحد #نور خطی
⚡️پارکینگ م
⚡️غرق نور
⚡️خوش نقشه
⚡️کابینت mdf
⚡️انباری
⚡️سند تک برگ
⚡️کد088
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
‼️ مالک منعطف #سند آزاد امکان دریافت وام ‼️
شک نکن الان زنگ نزنی بهم فردا قطعا پشیمون میشی
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
کلیه امور بانکی توسط کارگذارمجموعه و رهن واحد برعهده دپارتمان میباشد.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

هدف ما معرفی واحد مناسب با سلیقه و بودجه شما میباشد.

☎️ساعت تماس جهت مشاوره از 9 صبح تا 24

کارشناس و مشاور شما؛ مهران مردانپور