تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65 متری وام دار

آپارتمان 65 متری وام دار

2 سال پیش در اهواز

متراژ
65
ساخت
1391
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬125٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬307٬000 تومان
طبقه
2
با عرض سلام وادب
بازدید = خرید
طبقه 2
کابینت : های گلاس
دو خواب بسیار تمیز
دارای وام مسکن 150 میلیون .قابل افزایش وام تا 250 میلیون
130 میلیون مستاجر دارد
که از مبلغ کسر میگردد
فرصت استثنایی برای خانه دار شدن
برای اطلاع بیشتر با ما در تماس باشید
مشاور : علی باوی
معرفی فایلهای منطقه با متراژهای مختلف نسبت به بودجه شما عزیزان موجود میباشد
آدرس املاک : فازیک پاداد شهر خیابان مرداد شرقی املاک موسویان