تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65متر/فول امکانات/بهترین لوکیشن

آپارتمان 65متر/فول امکانات/بهترین لوکیشن

6 روز پیش در افسریه

متراژ
65
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏147,692,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بنام یگانه مالک هستی

نگینی دیگر از مسکن 20

✔️مبدا_اعتماد ✔️مسیر_پیشرفت ✔️مقصد_شکوه

✅️قابلیت دریافت وام 1280 بدون دوندگی
✅️در رهن مستاجر به مبلغ 400 تومان رهن اجاره ماهیانه 12 تومان که کسر گردیده

اپارتمان65متری_یک خواب
تک واحدی_طبقه دوم

کابینت های گلاس_هود و گاز

گذر8متری

_واقع در بهترین لوکیشن

_دارای کوچه پهن و راحت

_قابلیت سرمایه گذاری بی نظیر

_دسترسی عالی به مراکز خریدو.....

(تخفیف پای معامله دارد)

✅️مشاور و دوست شما : آقای پورآزاد

فایل مشابه با هر بودجه ای موجود میباشد