تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65متر یک خواب کلید نخورده/نفیس شمالی

آپارتمان 65متر یک خواب کلید نخورده/نفیس شمالی

4 روز پیش در مینابی

متراژ
65
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,153,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨️✨️✨️✨️✨️✨️به نام خدا✨️✨️✨️✨️✨️✨️

✅️✅️✅️✅️✅️مشاورین املاک رویال ✅️✅️✅️✅️✅️

‼️‼️خرید و فروش / رهن و اجاره / مشارکت در ساخت ‼️‼️

❎️آپارتمان 65 متر 1 خواب

❎️ ساختمان نوساز اماده تحویل می باشد

❎️پارکینگ موتور ، انباری ، آسانسور

❎️ پذیرایی مربع پرده خور و نورگیر ، اتاق خواب پرده خور

❎️مشاعات تماما سنگ ، گذر کوچه 6 متری

❎️ واحد خام و با نصب شیرالات تحویل می گردد

❎️دسترسی عالی به بی آرتی خیابان خاوران و امام علی و مترو رضایی و مترو بعثت

❎️دسترسی عالی به مراکز درمانی ، خدماتی و فضای سبز

❎️ 10 درصد قیمت آپارتمان بابت سند نزد خریدار

‼️جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید ‼️

✨️مشاورین املاک رویال
خیابان سید جوادی مجتمع تجاری امام رضا پلاک 15