ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 65متری/دو خواب/دوماه تحویل در قلب کهریزک
آپارتمان 65متری/دو خواب/دوماه تحویل در قلب کهریزک
1 هفته پیش در کهریزک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1404
قیمت کل
3,575,000,000 تومان
قیمت هر متر
55,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
*تمامی عکس ومشخصات متعلق به واحد فوق میباشد*
ملک فوق دارای :
پارکینگ
انباری
اسانسور
در لوکیشنی فوق العاده مناسب برای سرمایه گذاری در اینده ای نه چندان دور
سازنده برند منطقه مهندس بهزاد احمدی
تحویل بدون هیچ دیرکردی
شرایط پرداختی:
80درصد پرداختی اولیه طی پروسه عقد قرارداد
الباقی طی چندین فقره چک دریافت میگردد.
شرایط قابل مذاکره میباشد و متغیر است
برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
ضرابی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس گروه ساختمانی سرپناه (شهرری کهریزک)
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت