تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان*65متری*یک خواب کوچه اختصاصی

آپارتمان*65متری*یک خواب کوچه اختصاصی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
65
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬076٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام خداوندپاک و دلیر*خداوند دریا،خدای امیر

✅ کارگزاری املاک تازیک ✅

مشاوره ای حرفه ای همراه باانتخابی حرفه ای

✨کابینت ها ɱԃϝ
✨مفتح 26
✨سرمایشی تاسیسات کولر گازی
✨شیرآلات اهرمی
✨طبقه دو روی همکف
✨دسترسی آسان به تمامی امکانات رفاهی
✨مورد های مشابه موجود میباشد
✨نمای ساختمان مدرن و ششیک
✨عکس ها تزئینی میباشد

آدرس ابوریحان 8 قطعه دوم سمت راست

✴مشارکت در ساخت،خرید و فروش،رهن و اجاره

پیشتازی آغازین در ارثه ای نوین