تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 67 متری خ معلم خ گوهری

آپارتمان 67 متری خ معلم خ گوهری

4 روز پیش در حشمتیه

متراژ
67
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,388,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
67متر آپارتمان
24 ساله ساخت
2 خواب
طبقه سوم
3 طبقه 2 واحدی
بازسازی کامل
املاک 1،2،3
مشاور ، آریا