تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 67 متری/ ساماندهی /

آپارتمان 67 متری/ ساماندهی /

1 سال پیش در کرج

متراژ
67
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬119٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
‼️‼️‼️درود خدمت شما عزیزان ‼️‼️‼️

❌❌❌تهاتر با واحد بزرگتر انجام میشود ❌❌❌
ـ

⚜️واحد در بهترین لوکیشن ساماندهی
⚜️خیابانی عریض در مجتمع وزارت ارشاد
⚜️دارای نگهبانی 24 ساعته و دوربین مداربسته
⏪با کد رهگیری و قابل استعلام
⏪قابلیت رهن واحد به مبلغ 300 میلیون

‼️یک انتخاب درست یک عمر لذت برنده شدن ‼️

☎️نوری هستم کارشناس امور ملکی منطقه ☎️