تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 69 متر 2 خواب

آپارتمان 69 متر 2 خواب

17 ساعت پیش در افسریه

متراژ
69
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,724,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️⚜️بسمه تعالی⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️املاک همتا⚜️⚜️
⚜️با رزومه و فایلینگ قوی در منطقه⚜️

✅ 69 متر دو خواب
✅ طبقه سوم ، دو واحدی
✅ فول بازسازی
✅ کف سنگ ، کابینت های گلاس
✅ کاغذ دیواری بسیار شیک
✅دارای موقعیت ساخت

✅ جهت بازدید و اطلاعات بیشتر به دفتر املاک همتا مراجعه فرمایید

✍️ مشاور شما : شهاب بهشتی