تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70 متر / 2 خواب / جنب کوی مهر

آپارتمان 70 متر / 2 خواب / جنب کوی مهر

6 ساعت پیش در ساماندهی

متراژ
70
ساخت
1405
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
✅1.
از نظر کارشناسی ما ، این واحد جزو فایل هایی ست که به ندرت برای فروش گذاشته میشه
✅2.
طراحی خاص، نور عالی و حس لوکس فضا، ترکیب لوکیشن، نقشه و طراحی داخلیش باعث میشه با دیدن ملک شگفت زده بشین
✅3.
موقعیت و قیمت کارشناسی شده طوریه که هر کسی ببینه، سریع برای بازدید اقدام می کنه...

.:: با افتخار خدمت گذار شما "محمد رضا جمالی آرا" هستم؛ ازخانواده مسکن راز، همراه شما در خرید و فروش ملک با اعتماد، تجربه و پشتیبانی کامل
✨ همراه شما تا خانه رویایی تان ✅❤️ ::.

———————————-——————
⚠️❗
(( نوساز کلید نخورده خام ))
(( 10 درصد کسر بابت سند ))

راز : راه آسان زندگی

❎❎  کد آگهی : 76  ❎❎

کافیه تماس بگیرید ...

برای بازدید مورد های دیگه روی گزینه املاک کلیک کنید ⬇️