تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70 متر/ 2 خواب دلباز/ اکازیون و خوش نقشه

آپارتمان 70 متر/ 2 خواب دلباز/ اکازیون و خوش نقشه

15 ساعت پیش در صادقیه

متراژ
70
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,571,000 تومان
طبقه
2
﷽به نام خالق زیبایی ها

مشاور تخصصی شما: مهندس وکیلی

✨ واحدی بی نظیر برای سخت پسندان ✨

مشخصات ملک:

* متراژ: 70 متر مربع خوش نقشه، بدون 1 سانت پرتی
* تعداد خواب: 2 خواب استاندارد با کمد دیواری های جادار
* دیزاین داخلی: کاملاً فول دیزاین و مهندسی شده (لایتینگ حرفه ای، کابینت های ممبران/های گلاس جدید، شیرآلات برند)
* کفپوش: سرامیک شطرنجی خاص و چشم نواز
* سایر امکانات: [انباری/پارکینگ/آسانسور]، نورگیر عالی، همسایگان محترم.

شرایط پرداخت طلایی و استثنایی

نگران نقدینگی نباشید! با حداقل سرمایه اولیه صاحب این واحد شیک شوید:

1. وام مسکن: به عهده دپارتمان.
2. رهن واحد: که تضمینی به عهده ما است.
3. نقدینگی شما: فقط با پرداخت الباقی مبلغ به صورت نقد، کلید واحد را تحویل بگیرید.

دپارتمان بزرگ نگین غرب اندیشه (قوی ترین فایلینگ منطقه)

جهت دریافت اطلاعات کامل، قیمت نهایی و بازدید از این واحد لوکس، همین حالا تماس بگیرید.

مشاور و کارشناس املاک شما: مهندس وکیلی
دپارتمان بزرگ نگین غرب اندیشه
**