تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70متری مسکن مهر

آپارتمان 70متری مسکن مهر

1 هفته پیش در کوی مهر

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,270,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,714,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
کف لیسه
----------------------------------------------------------------
هر طبقه دو واحد
بر خیابان اصلی با ویو باز
∆ املاک سناتور ∆
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور :علیرضا کیلانی