تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70متری

آپارتمان 70متری

1 هفته پیش در طبرسی شمالی

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,428,000 تومان
طبقه
1
مدارک قولنامه پشت در پشت
ادرس ملک طبرسی شمالی 56 نیک خلق 15
ادرس دفتر نبش نیک خلق 15 املاک سرپناه
مدیریت جعفری