تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 71 متری/دوخوابه/اصلی وحدت

آپارتمان 71 متری/دوخوابه/اصلی وحدت

2 هفته پیش در شهرک وحدت

متراژ
71
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,859,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅✅✅✅املاک اسپرلوس ✅✅✅✅

❗گروه مشاورین املاک اسپرلوس فعال در منطقه ❗

☑️مشخصات فنی واحد 71 متری

⭕سند تک برگ دارد
⭕دو خواب دارد
⭕ساختمان 4 طبقه هر طبقه 2 واحدی می باشد
⭕پارکینگ و انباری سندی دارد
⭕دسترسی عالی به مرکز وحدت
⭕مشاعات تمیز و خوش نما

خرید و فروش و رهن و اجاره و ویلایی و زمین و مشارکت در ساخت با مجرب ترین گروه املاک اسپرلوس

✔️مشاور ملکی شما در منطقه مسعود نظری✔️