تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 72 متر / 2 خواب / 1405 لوکس متریال بالا

آپارتمان 72 متر / 2 خواب / 1405 لوکس متریال بالا

2 هفته پیش در کوی زنبق

متراژ
72
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,500,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️فرصتی طلایی برای خرید آپارتمان خاص و لوکس! 〽️

72 متر | 2 خواب | نوساز | متریال لوکس | کوی زنبق ✅️

آسانسور - انباری - پارکینگ - لابی - روف گاردن 〽️

متری :110/000/000

___________
س : 795/000/000
ت: 795/000/000
+
نقدینگی : 6/360/000/000
=
جمعا : 7/950/000/000
___________
⚜️ویژگی منحصر به فرد این ملک :

✅️ساخت 1404 - طراحی مدرن ، نورگیری عالی
✅️نقشه بی نقص - بدون فضای پرت ، دلباز و خوش چیدمان
✅️امکانات فراتر از انتظار - پارکینگ اختصاصی ، آسانسور ، انباری ، درب ضد سرقت
✅️دسترسی بی نظیر - نزدیک مراکز خرید و رفاهی
✅️محیط دنج ، امن و ایده آل برای زندگی و سرمایه گذاری

⚜️چرا این واحد را نبینید و از دست بدهید ؟

⚜️تماس بگیرید و همین امروز برای بازدید هماهنگ کنید!
مشاور شما : امیرعطا طاهری
راز : راه آسان زندگی
برای بازدید مورد های دیگه روی گزینه املاک کلیک کنید ⬇️