تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ 72 متری/ طلاییه/ با پارکینگ

آپارتمان/ 72 متری/ طلاییه/ با پارکینگ

2 هفته پیش در شهرک طلاییه

متراژ
72
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,060,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,500,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
✨بنام خالق فرصت های بی نهایت✨

~ املاک تاج ~

⭕فروش آپارتمان زیر قیمت منطقه⭕

|• آپارتمان 72 متری •|
|• تک خواب •|
|• نورگیر عالی در تمام ساعات روز •|
|• دارای پارکینگ سندی بدون مزاحم •|
|• طبقه سوم •|
|• شهرک طلاییه، بهار های شمالی •|

⚠️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⚠️

⚖️معصومی هستم همراه شما در بازار پرچالش املاک⚖️

✨هرقدم با شما، از اولین تماس تا آخرین امضا✨