تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 72متری دوخواب/تاجداری/فول امکانات

آپارتمان 72متری دوخواب/تاجداری/فول امکانات

1 هفته پیش در گلشهر

متراژ
72
ساخت
1398
قیمت کل
‏4,260,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,166,000 تومان
طبقه
3

چکیده مشخصات ملک :
•متراژ دقیق : 72متر
پلان مهندسی : خوش نقشه ،قابل چیدمان ،روبه آفتاب ویو ابدی
•مشاعات ساختمان: تمیز و مدیریت شده ،هرطبقه دو واحد
•لوکیشن :دسترسی سریع به 45 متری ، مراکز درمانی ،مراکز خرید مترو و اتوبان

نکات کلیدی :
سرمایه گذاری بی نظیر بدون ریسک
شرایط مالی : قابلیت رهن تا مبلغ 600میلیون تومان

شرایط بازدید: با هماهنگی قبلی

یک فرصت طلایی برای خریداران واقعی و سرمایه گذاران
برای دریافت فایل های مشابه تماس بگیرید.
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.