تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 73 متری/خوش نقشه

آپارتمان 73 متری/خوش نقشه

2 هفته پیش در کوچصفهان

متراژ
73
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,739,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی
املاک دایان با شما و برای شما
فروش آپارتمان شیک و خوش نقشه در طبقه سوم
متراژ: 73 متر
تعداد اتاق: 2 خواب دلباز
آشپزخانه: ام دی اف نونوار و مدرن
سرویس بهداشتی: ایرانی – تمیز و مرتب
دیوارها: کاغذ دیواری تازه و زیبا
⚡ امتیازات کامل: آب، برق، گاز
وضعیت سکونت: مستاجر
**مالک یک سال رهن می نشیند**
بدون پارکینگ

قیمت متری: 52٬739٬726 تومان
قیمت کل: 3٬850٬000٬000 تومان
املاک دایان
‍ کارشناس: **آیدا کوچکی نژاد**
آدرس دفتر: خیابان شهید بهشتی، انتهای بلوار

✨ فرصت عالی برای خرید یک واحد تمیز، تازه سازی شده و آماده سکونت!
⚠️ **این آگهی در تاریخ 1405/02/08 بارگذاری شده و به دلیل نوسانات شدید بازار، امکان تغییر قیمت ها وجود دارد** ⚠️

⛔️لوکیشن هر آگهی لزوما آدرس دقیق ملک نمی باشد و صرفا نشان دهنده منطقه ای هست که ملک در آن واقع شده.⛔️
⚜️املاک دایان با بیش از یک دهه تجربه مستقیم و غیر مستقیم در بازار املاک استان گیلان و با داشتن تیم مشاوران مجرب و وکلای حقوقی زُبده، یک خرید امن و مطمئن را به شما تضمین میکنند.⚜️