آپارتمان 75 متری دو خواب شیک و نوساز طبرسی شمالی27
1 هفته پیش در طبرسی شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
23,600,000 تومان
طبقه
4
⚜ مشخصات آپارتمان :
✔️طبقه +4 آپارتمان 75 متری دو خواب
✔️کابینت ها mdf
✔️آدرس ملک حاشیه طبرسی شمالی 27
✔️گاز رومیزی و هود
✔️ پکیج شوفاژ نصب
✔️کاغذدیواری
✔️کمد دیواری
✔️کف سرامیک
✔️میلان پهن بدون مشکل جای پارک
✔️چند قدمی حاشیه
✅نزدیک به مترو اتوبوس و تمامی خدمات رفاهی
✅ مسیر سر راست به حرم امام رضا
✅نزدیک بازار
☑️سقف کناف و نورپردازی
☑️تمام اسکلت
(خرید و فروش ملک «ایمان دارابی»)
⚜️آدرس دفتر: بین طبرسی شمالی 9 و 11 کنار ایستگاه مترو ولایت املاک
«در صورت مشغول بودن تلفن لطفا پیامک بزارید »
⚜️مشاور شما : دارابی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.