تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 75 متری

آپارتمان 75 متری

6 ساعت پیش در شادآباد

متراژ
75
ساخت
1391
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,875,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
#آپارتمان 75 متری فروشی
#واقع در شادآباد خ عباسی
# سال ساخت 91
# دونبش و محیطی آرام
# طبقه3 از 4 - تک واحدی
# آسانسور بزرگ و موتور ایتالیایی پرقدرت
# بالکن دارد و انباری ندارد ولی جلوی درب ورودی میتوان بنا کرد
# پارکینگ دارد و مبلغ آن جدا محاسبه می شود
# دسترسی سریع به بلوار الغدیر و ایستگاه اتوبوس و تاکسی
# سند آماده انتقال