تائید
فروش مسکونیآپارتمان*آپارتمان 75متری خلیج فارس* نما رومی* فول امکانات*

*آپارتمان 75متری خلیج فارس* نما رومی* فول امکانات*

6 روز پیش در خلیج فارس

متراژ
75
ساخت
1396
قیمت کل
‏8,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✅️فول امکانات بهترین طبقه چهارم*
✅️800میلیون تا فروردین 1406 رهن مستاجر می باشد که از مبلغ کل کسر می گردد...
✅️وصل به فاضلاب شهری*
✅️انتهای کوچه پارک در حال پیشرفت و ساخت و فاصله تا خیابان اصلی پیاده 20 ثاینه*
✅️سند تک برگ و آزاد آماده انتقال*
✅️پکیج و رادیاتور کف سرامیک
✅️کابینت Mdf درجه 1 و گاز رومیزی و هود و . . . .
قیمت واحدهای کنار پاسیو تاریک ، بدون بالکن و پارکینگ و آسانسور و بدون سند انتهای محله✳️ با این واحد فول امکانات متفاوت است....✳️
〽️قیمت مقطوع〽️