آپارتمان 75متری دو خواب فول امکانات در مهران اباذر
1 روز پیش در اباذر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1379
قیمت کل
18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
242,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
املاک املاک املاک
همکار تماس نگیرد
اطلاعات کاملا واقعی میباشد
عکس ها تزیینی استفاده شده
آپارتمان 75 متری دو خواب
نقشه مربع و سالن پرده خور از دو نبش
نیاز به بازسازی دارد
دارای امکانات کامل پارکینگ و انباری و آسانسور
در محله دنج با دسترسی های فراوان
دسترسی های بینظیر به کاشانی و حکیم و اشرفی و..
دسترسی به تمام فروشگاه های اصلی و مراکز خرید مهم
قیمت بدون مشابه 18500
آماده بازدید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.