تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 75متری دوخوابه مبله صفر کلید نخورده

آپارتمان 75متری دوخوابه مبله صفر کلید نخورده

9 ماه پیش در طبرسی شمالی

متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬468٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬573٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅آپارتمان
✅طبقه مثبت 2
✅متراژ 75
✅آپارتمان فوق با تمام لوازم می باشد
.................................. مشاور املاک مهدی..........................
✴️از اولین بازدید تا آخرین امضاء همراهتان هستیم
✴️هدف این مشاور املاک جلب رضایت شماست
✴️ملک مورد نظر خود را از ما بخواهید
✴️ملک خود را به ما بسپارید
✴️اعتماد شما اعتبار ماست
......................................................
آدرس دفتر طبرسی شمالی 38طباطبایی19
تلفن تماس************************خوافی
............................................
آپارتمان فوق مبله می باشد حاشیه کوچه 10متری
واحد صفر تازه ساخت می باشد
✅برای اطلاعات بیشتر ومعرفی فایل های بیشتر تماس بگیرید ✅