تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 76 دو خواب شهرک متر نبوت

آپارتمان 76 دو خواب شهرک متر نبوت

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
76
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,842,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌️مشاور املاک آناهید ویلا
❌️شهرک نبوت
✅️76 متر
✅️2 خواب
✅️طبقه 3
✅️5 طبقه
✅️15 واحد
✅️سال ساخت 93
✅️نما آجر
✅️پارکینگ + انباری
✅️سند تک برگ
❌️آدرس دفتر : الهیه جنوبی_ پشت ورزشگاه خلیج فارس _ سلام 5 _ مشاور املاک آناهید ویلا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور املاک آناهید ویلا مشاور تخصصی در منطقه