تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 77 متری 1 خواب حصارک بالا مدیرروستا

آپارتمان 77 متری 1 خواب حصارک بالا مدیرروستا

1 سال پیش در کرج

متراژ
77
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
962٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬500٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
فروش

مشاور و امین شما همایون کمالی
***********

فایل کاسبی
ارزان ترین واحد موجود در منطقه فقط متری 12500

نقدینگی مورد نیاز فقط و فقط 700 میلیون

قیمت 960
رهن 260 بعهده بنده

بدون مشرف
77 متر با مشاعات
قابلیت 2 خواب کردن
آیفون تصویری
نور گیر عالی عالی
تهویه مطبوع
سال ساخت 82
مدیریت قوی
همسایگان محترم
سازه و سازنده خوب
لوکیشن و دسترسی فوق العاده
انباری 2 متری

فاقد پارکینگ و آسانسور