تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 77 متری / فول امکانات / بهترین ویو

آپارتمان 77 متری / فول امکانات / بهترین ویو

3 روز پیش در بلورسازی

متراژ
77
ساخت
1402
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,805,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
درود
⚜️دپارتمان بزرگ دریا با پنج شعبه ی فعال⚜️
✅️مشاور و امین شما : جهانی

✔️77متری / سالن پرده خور بزرگ و بدون پرتی
✔️دوخوابه / خواب ها بزرگ و تخت خور
✔️طبقه سوم / گل طبقات مشاعات تمیز
✔️بهترین دسترسی ها از جمله بازار روز،نواب و ...
✔️گذر عالی بهترین لوکیشن منطقه ویو بینظیر

✅️با احترام مبلغ پارکینگ جداگانه محاسبه میگردد
✅️قابلیت حداقل رهن تا : 1م (به عهده ی املاک)
✅️پرداختی اولیه فقط و فقط : 6700م

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
منتظر تماس های شما عزیزان هستیم
' تماس از شما پیگیری خریدتون باما '
یاحق