تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 77 متری فول امکانات خوش نقش هاشمی

آپارتمان 77 متری فول امکانات خوش نقش هاشمی

20 ساعت پیش در دکتر هوشیار

متراژ
77
ساخت
1394
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,649,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالرزاق

آپارتمان 77 متری

موقعیت:هاشمی

ما برای هر سلیقه ای و هر بودجه ای فایل داریم

کارشناس امور ملکی:تجلی

املاک ویرا تقاطع هوشیار و گرانمایه