آپارتمان 78متری دانشگاه زوج کد7005
2 هفته پیش در قزوین
کپی شد
قیمت کل
7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
100,000,000 تومان
بنام خدا
مشاور املاک (حاشیه)
⚜️جواهری پنهان⚜️
⚜️ درمحله محبوب⚜️
⚜️همه چیز آماده⚜️
کداگهی:«7005»
مشخصات کلی ملک :این واحد در طبقه (3) از یک ساختمان(3) طبقه ی(6) واحدی وجنوبی می باشد
✅هال:بزرگ دلباز
✅آشپزخانه:کابینت خور عالی
✅خواب:دوخواب بزرگ
✅مشاعات:پارکینگ،انباری،راه پله پهن مناسب اسباب کشی
✅امکانات:تکمیل
✅موقعیت:نزدیک خیابان ومراکز خرید،تاپ لوکیشن
❌مالک محترم واهل مذاکره میباشد❌
............. ....................................
ساعت تماس10تا13عصر ها17تا21
*⚜️مشاور: جَواد چَغامه ⚜️*
مشاور تخصصی شما در مناطق دانشگاه پونک، ملاصدرا، سرتک، نوروزیان
فعال در زمینه خرید و فروش بابالاترین سرعت , رهن واجاره,ساخت ومشارکت
خونه ات رو حرفه ای انتخاب کن
جهت کسب اطلاع از اگهی های مشابه یا تماس بگیرید یا در پاین ترین قسمت همین صفحه به قسمت (همه اگهی های کسب کار ) مراجعه فرمایید