تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری/2خواب/بهشت بندر

آپارتمان 80 متری/2خواب/بهشت بندر

6 ساعت پیش در بندرعباس

متراژ
80
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,500,000 تومان
طبقه
4
هوالرزاق
✨معاملات ملکی آکو ✨

♦️مشاور مـریم طـاهری | اعتماد شما سرمایه ماست♦️
لطفا هنگام تماس کد فایل را اعلام کنید.کد 626

✨معاملات ملکی آکو | مطمئن ترین انتخاب برای سرمایه گذاری *هدف ما فقط فروش نیست،ما برای شما یک معامله امن ، پرسود و بی نقص می سازیم✨

⭕️امکانات داخلی :
⚪️کابینت mdf
⚪️کف سرامیک

⚪️پارکینگ مشاع جادار

✨فرصت خانه دار شدن و تبدیل ریال به ملک ارزنده با خانواده بزرگ آکو ✨

~~~~~~~~~~~~~
♦️نگارش و تنظیم قرارداد با نظارت وکیل پایه یک دادگستری و کارشناسان مجرب مجموعه
____________________
✨مـریم طـاهری✨
✨آکو به روز و همراه شما ✨