تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری بهترین لوکیشن

آپارتمان 80 متری بهترین لوکیشن

20 ساعت پیش در کوی سعدی

متراژ
80
ساخت
1396
قیمت کل
‏4,830,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,375,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
اپارتمان 80 متری بهترین موقعیت مکانی .نورگیر فوق العاده .2خوابه .هر دوخواب تخت خور.کابینت ام دی اف .گاز رومیزی .هود .شیرآلات به روز بهترین طبقه از ساختمان .تراس بزرگ باربیکیو نزدیک به تمامی مراکز .بازار .بانک.مطب .داروخانه و غیره...