تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری حسین آباد مهرشهر

آپارتمان 80 متری حسین آباد مهرشهر

1 هفته پیش در اخگرآباد

متراژ
84
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,452,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
املاک آرسس شعبه گلشهر

آپارتمان 84متری در حسین آباد مهرشهر
قولنامه معتبر
400 میلیون در ذهن

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
مشاور شما: خانم جهانبخش