تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری شهرک حیدری

آپارتمان 80 متری شهرک حیدری

5 ساعت پیش در نهاوند

متراژ
80
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,740,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,250,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان 80 متری
واقع در شهرک حیدری
سه نبش سه طرف نور با نورگیری عالی
بدون قناسی با نقشه ای بهتر از آپارتمانهای یاس
دارای کابینت های فلزی درجه یک و تمیزی
و هود لمسی و گاز صفحه ای
دارای پارکینگ مسقف اختصاصی بدون مزاحم و انباری
کلا کاغذ دیواری شده
مبلغ 140 میلیون تومان تا یک ماه دیگر
در رهن مستاجر که از مبلغ کل کم می شود
وام تسویه شده دارای کد رهگیری
مشاور املاک خویشوند