تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80 متری

آپارتمان 80 متری

1 هفته پیش در همت‌آباد

متراژ
80
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,250,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ارادت وقت بخیر

یک واحد آپارتمان

80 متری غرق نور

سازه قوی

راه جدا

امتیازات جدا

نور پردازی شده

ایستگاه راپله استاندارد

موقعیت عالی

نزدیک ب خیابان اصلی رسالت

فاصله تا حرم 20 دقیقه

میلان بزرگ جا پارک ماشین فراوان

دسترسی ب تمام امکانات
مدارس
هایپر
نان وایی
وغیره..

بهترین زمان خرید

قیمت اعلامی مالک 1/620
تخفیف زمان تنظیم قرارداد

جهت بازدید و اطلاع بیشتر به
کار گذاری املاک قیصری واقع در رسالت 136
روبرو امام خمینی 18 مراجعه کنید