تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 80متری/فلکه رازی/واحد پنت هاوس /فلکه گاز

آپارتمان 80متری/فلکه رازی/واحد پنت هاوس /فلکه گاز

1 هفته پیش در سلیمانداراب

متراژ
85
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,058,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توضیحات داخل کپشن مطالعه شود ممنون

✅آپارتمان 85 متری

✅طبقه سوم ✅دو خواب ✅سه طبقه شش واحد

✅ساخت 1402 ✅نسق معتبر

✅انشعابات اختصاصی

100 متر پنت هاوس طبقه 3/5 به صورت اختصاصی برای این واحد می باشد با ویو فوق العاده عالی

✅پارکینگ دارد ✔️آسانسور ندارد

نما سنگ /کف سرامیک /تراس بالکن /پکیج رادیاتور /سرویس ایرانی فرنگی /کناف /درب ضد سرقت /ایفون تصویری/پنجره دو جداره /سرویس ایرانی فرنگی /کمد دیواری /درب ریموت چند قدمی خیابان اصلی
————————

املاک ساداتی

✅✅✅کارشناس مشاور میثم ادیب ✅✅✅