تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/80متری/مسکن مهر

آپارتمان/80متری/مسکن مهر

1 هفته پیش در فین بزرگ

متراژ
80
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,750,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان املاک آلفا

▪️با سال ها تجربه در خرید و فروش،رهن و اجاره و مشارکت در ساخت

▪️با دپارتمان املاک آلفا متفاوت زندگی کنید
▪️بهترین سرمایه گذاری را کنار ما تجربه کنید

*به نام خدایی که همیشه حواسش به ماست*

✅️آپارتمان فروشی 80 متری فروشی

ویژگی های آپارتمان:
✔️80متری
✔️2خواب
✔️کمد دیواری
✔️کابینت شده
✔️گاز و هود و سینک
✔️کولر آبی
✔️بسیار نقشه عالی
✔️دسترسی آسان به مرکز خرید
✔️تفکیک فضای پذیرایی از آشپزخانه و خواب ها
✔️سرویس ایرانی و فرنگی
✔️طبقه همکف
✔️بدون دردسر برق رفتگی
✔️قابل تهاتر با آپارتمان و منزل تا4تومن
مسکن مهر
❗واحد به مبلغ 200میلیون رهن می باشد
◀️شرایط فروش:
⬅️نقدی و مقداری شرایط
⬅️قابل تهاتر با منزل و آپارتمان داخل شهر

◀️ملک و زمین های فروشی موجود:
◀️منزل در تمام سطح شهر موجود می باشد
◀️آپارتمان در تمام شهر فروش و اجاره موجود است

با ما درتماس باشید

▫️دپارتمان املاک آلفا با کادری مجرب و فایلینگ قوی در کاشان خدمت شما عزیزان
▫️از شما می خواهیم با کمی جست وجو در پنل دیوار املاک بهترین ملک را انتخاب کنید

☎️پاسخگویی 24 ساعته
ارادتمند شما:مشاور جعفرزاده