ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 80متری/نگین2 /فاز 2 سهند
آپارتمان 80متری/نگین2 /فاز 2 سهند
2 هفته پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
45,000,000 تومان
طبقه
1
❌⭕ املاک نیاوران ⭕❌
بروز ترین و قدیمی ترین مشاور املاک منطقه با سابقه بیش از 25 سال در شهر سهند
کامل ترین فایلینگ منطقه با تنوع حیاط ،قطعه مسکونی،تجاری،شخصی ساز،مجتمع مسکن مهر و....
خرید و فروش آنی ملک شما در دفتر اسناد رسمی
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
آپارتمان واقع در در شهر سهند فاز 2 مجتمع نگین 2
سند 6«شش» دانگ عرصه و اعیان
طبقه 1
ویژگیهای واحد:
✅کابینت تکمیل،کمد دیواری ،کف موکت،هود،گاز رومیزی،آبگرمگن،کناف و نورمخفی،سرویس و حمام مجزا ،کاغذ دیواری و...
پارکینگ محوطه
نگهبانی24 ساعته
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
مبلغ کل نقد 3600 میلیون
✅شرایط خرید با وام:
انفرادی
نقد3020میلیون+وام 580میلیون (اقساط م)
زوجین
نقد2700میلیون+وام 900میلیون (اقساط 18 م
زوجین با فرزند
نقد2520میلیون+وام 1080 میلیون (اقساط 21 م
✅شرایط خرید با وام و خاص
نقد2770میلیون+وام580 میلیون+رهن250 می
نقد2450میلیون+وام900 میلیون+رهن250 م
نقد2270 میلیون+وام1080میلیون+رهن250 م
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.