تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 81 متری 2 خواب تاپ لوکیشن

آپارتمان 81 متری 2 خواب تاپ لوکیشن

2 روز پیش در آهنگ

متراژ
81
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏166,666,000 تومان
طبقه
3
به نام خدا
⚜️ املاک باقری ⚜️
✅️81 متر 2 خواب خوش نقشه
✅️طبقه 3
✅️2 واحدی
✅️ آسانسور + تراس
✅️جای پارک فراوان
✅️فروشنده واقعی
✅️بازدید = قرارداد
مشاور شما : فلاح
بلوار ابوذر ، پل پنجم ، 45 متری ده حقی پلاک 87
⚜️املاک باقری ⚜️