تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 81 متری واقع در ویلاشهر بالا

آپارتمان 81 متری واقع در ویلاشهر بالا

4 روز پیش در گرگان

متراژ
81
ساخت
1393
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,555,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
#گرگان_ویلاشهر
#کد_فایل_5553
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 81
تعداد اتاق 2
طبقه 4
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1393
مشخصه ملک : فول امکانات,راه مشترک
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : داکت اسپلیت,پکیج و رادیاتور,گرمایش از کف,بخاری
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,فر توکار
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : نقاشی,گچ
سایر امکانات : تراس,بالکن,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار,پنجره دو جداره
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ,اعیان,عرصه
امتیازات : آب,برق,گاز
مبلغ متری :55,555,556 تومان
مبلغ کل :4,500,000,000 تومان
کارشناس مشاور: شموشکی مفتخر به ارائه فایلهای متنوع ومتناسب با سلیقه شما مشتریان محترم در کلیه زمینه ها از قبیل فروش آپارتمان-رهن واجاره-ویلایی -مشارکت-باغ در شموشک و روستاهای مجاور دارد فقط کافیست که به ما اعتماد کنیدخانه رویائیتان نزد ماست فقط خرید پایان کارنیست بلکه آغاز یک تعهد است
آدرس دفتر : ملل نبش ملل نهم