تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 81 متری گرگانجدید31

آپارتمان 81 متری گرگانجدید31

1 سال پیش در گرگان

متراژ
81
ساخت
1392
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬604٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
کد فایل: 443

81 متر دو خواب

مشاور املاک موسوی
آدرس دفتر املاک: نبش گرگانجدید 13
زمان پاسخگویی: ده الی چهارده، هفده الی بیست و یک
ما صداقت، درستکاری و تلاش را پیشه خود قرار داده ایم